O FIRMIE

Nasza firma powstała w 2014 roku. Od początku działalności zajmujemy się zaopatrzeniem firm w artykuły z szeroko pojętej branży BHP. Do naszych klientów dostarczamy min. buty robocze, rękawice robocze, odzież roboczą, artykuły chroniące słuch, wzrok, głowę. Oferujemy również odzież jednorazową, sprzęt do pracy na wysokości, ochronę p.poż i bezpieczeństwa ruchu, znaki bezpieczeństwa, apteczki i ich wyposażenie, itp.

Na odzieży roboczej, reklamowej wykonamy Nadruk termotransferowy - FOLIA FLEX/FLOCK

Technika polegająca na wycięciu ploterem wzoru ze specjalnej folii, a następnie przeniesienie go na tkaninę za pomocą prasy transferowej.

Do naszych klientów dostarczamy również takie produkty jak meble biurowe i szafki BHP, wanny wychwytowe, sorbent, różnego rodzaju pojemniki na odpady, pojemniki na substancje łatwopalne, pojemniki na oleje, wykładziny robocze, chemię gospodarczą i przemysłową, czyściwa, ręczniki, itp.

Wychodząc na przeciw potrzeb klienta realizujemy również zamówienia z działu“ Narzędzia- Elektronarzędzia “- szlifierki, wiertaki, młotowiertarki, agregaty prądotwórcze, spawarki itp, Narzędzia ręczne budowlane, elektryczne, pomiarowe, hydrauliczne, dekoratorskie i malarskie, wkrętaki, szczypce, narzędzia pneumatyczne itp.

Jeśli interesują Państwa produkty wyżej nie wymienione zachęcamy do kontaktu z nami, postaramy się przygotować dla Państwa jak najbardziej atrakcyjną ofertę. 

Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem handlowym. Zapewniamy kompleksową obsługę zakładów, instytucji, firm oraz osób prywatnych.

„Artykuły BHP i Usługa Personalizacji Odzieży”
Kutno ul Wilcza 30